Maseczka ochronna - różne rodzaje

Ochrona dróg oddechowych jest niezwykle istotną kwestią podczas wykonywania niebezpiecznej pracy, w której można narazić swoje zdrowie. W naszej ofercie znajdują się podstawowe maseczki higieniczne jednorazowe, jak i bardziej profesjonalne propozycje. Tutaj wyróżnić można przede wszystkim maseczki z filtrem FFP2. Charakteryzują się przede wszystkim tym, że ich skuteczność filtracji jest niemal całkowita, ponieważ sięga aż 94%.

Maska FFP2 chroni zarówno przed cząstkami stałymi, jak i ciekłymi o niskiej i średniej toksyczności. Całkowity przeciek wewnętrzny, który gwarantuje maseczka FFP2 wynosi nie więcej niż 11%, co jest zapewnieniem wysokiej skuteczności. Dobra filtracja jest jednak jednym z bardziej istotnych procesów, które powinien zapewniać taki produkt, dlatego oferujemy wyłącznie najlepsze maseczki jednorazowe, które będą spełniać nawet największe oczekiwania. Istotnymi cechami, które posiadają nasze produkty to także przepuszczalność i trwałość. Maski przeciwwirusowe FFP2 można zatem również stosować w przypadku panującej pandemii, co zapewni ochronę przed wirusami znajdującymi się w powietrzu.

W naszym asortymencie znajduje się również maseczka z filtrem FFP2, którą można dobrać pod względem rozmiaru, aby idealnie przylegała do głowy i aby była komfortowa dla użytkownika. Każda maska z filtrem FFP2 jest lekka, więc swobodnie można nosić ją nawet przez cały dzień. Pewne i łatwe mocowanie, które posiada maska przeciwwirusowa FFP2 wielokrotnego użytku zapewnia stabilne utrzymanie się produktu na twarzy.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i gwarantujemy zadowolenie, które zapewnia maska ochronna z filtrem FFP2. Wysoką ochronę i skuteczną filtrację można osiągnąć właśnie dzięki prezentowanym przez nas produktom. Maska jednorazowa FFP2 lub wielokrotnego użytku – wybór jest naprawdę szeroki!